( Ostatnia aktualizacja: 09.03.2018 )

 

 
*******************************************

 

tezlav-von-roya.com
2003 - 2018

 

 

Rozpowszechniane każdego tekstu lub jego częsci, zarówno w zapisie elektronicznym jak i na papierze, wymaga mojej zgody.


*******************************************

Witam serdecznie wszystkich. Szczególnie jednak tych którzy poszukują tematyki odróżniajacej się od powszechnie proponowanej w wydawnictwach wielonakładowych, w których do obłędu umieszcza się wypowiedzi i opinie standardowe, fałszywe, scisle powiązane z obowiązującymi dzisiaj politycznymi i historycznymi dogmatami wypracowanymi w 19 i 20 wieku ważnymi jakoby na wiecznosć. W miarę moich skromnych możliwosci będę się starał umieszczać interesujące texty w języku polskim i niemieckim. Dodam tylko, że strona nie uczestniczy w żadnym "konkursie pięknosci" w sensie graficznych upiększeń i pierdółkowatych ozdóbek, nie jest też technicznie doskonała, na to nie mam czasu. Zyczę państwu ciekawych wrażeń i interesujących rozpoznań.

Tezlav von Roya.


*********

Polecam texty zajmujące się skomplikowaną i fascynującą historią wokół południowo-francuskiej osady Rennes le Chateau. W miarę wolnego czasu zostaną kontynuacyjnie uzupełniane.


*********