Wypaplał?

>Wprowadzenie Euro było ceną za zjednoczenie BRD z DDR<

19.05.2011

 

Były premier Bawarii Stoiber potwierdził wcześniejsze przypuszczenie, że to „Euro“,  które wetknięto na chama Bundesrepublikanom (dawniejsze Niemcy t.v.r.), było ceną za pozwolenie na połączenie BRD z DDR. W kolejnym „Talkshow“ (ARD) Stoiber powiedział, w powiązaniu z Euro i kryzysem w Grecji, że w niemieckim interesie jest konieczne, żeby Grecji nałożyć surowe zobowiązania, aby Europa nie wpadła w nieszczęście. Narodowa suwerenność musi ustąpić, aby Komisja UE mogła bardziej zdecydowaniej zadziałać. Niemcy

w połowie lat 1990-tych, jako cenę za  połączenie, zobowiązali się wprowadzić Euro nie jako uwieńczenie, lecz  w charakterze środka  wymuszającego integracji. Stoiber ostrzega, że Euro może teraz być przyczyną rozpadu Europy. W interesie Niemiec należy teraz wszystko uczynić, żeby Grecji pomóc. W innym przypadku z tej integracji nic nie będzie. Video:  www.kopp-online.com

.

Źródło: YouTube

 

 

 

Maastrich II

 

Przecież to Niemcy, do cholery, zostały w tej wojnie pokonani,  ten kraj totalnie okradziono i obrócono w jedno wielkie gruzowisko !! Nic lepiej  nie dokumentuje tego dziadowania dzisiaj, i chodzenia po proźbie, niż  te dwa niżej zamieszczone cytaty :

 

„Bianco zalecił swoim krajanom, aby zaakceptowali umowę z Maastrich również tymi słowami ‘Jedyni którzy przegrają na tej Uni Monetarnej -–to Niemcy: Oni muszą się z siłą swojej marki podzielić’ ” (Der Spiegel,14.09.1992)

 

Bardziej dokładniej i z dużą dozą „Schadenfreude” donosi Francuzom LE FIGARO w połowie września 1992r :

 

„Przeciwnicy tej umowy z Maastrich obawiają się, że wspólna waluta i Europejski Bank Centralny jeszcze bardziej wzmocnią hegemonię Marki i Bundesbank’u.

Jest jednak zupełnie odwrotnie. Jak ta umowa zacznie obowiązywać, będą musiały Niemcy moc swojej Marki na rynku dewizowym dzielić z innymi (...) Niemcy muszą płacić,  obowiązywało w latach 20 (po I wojnie światowej.t.v.r.). Dzisiaj też płacą Niemcy: Maastrich , to to samo co ta Wersalska Umowa Pokojowa – bez wojny.”

******************

 

Zarabianie na „życie“ w demokracj wygląda zdecydowanie inachej, patrz też fotki niżej!

 

 

Berlin 1945.

 

Wietnam 67

 

Irack

 

Odbudowywanie zniszczonych miast, „Stary” model pracy od podstaw, z którego demokraci zrezygnowali w 1945.

 

t.v.r.