Wiadomości nieuczesane.

 

W audycji ARD w dniu 20.5.2010  premier Bawarii, Horst Seehofer, w odpowiedzi na pytanie, czy nie jest deprymujące, że wybrany (w powszechnych wyborach) polityk, musi podporządkować się tym którzy nie zostali wybrani?,- odpowiedział jasno i wyraźnie „TAK“. Po chwili  decyduje się wałożyć kawę na ławę: „Ci którzy rządzą nie są wybierani, natomiast ci którzy zostali wybrani, nie decydują o niczym“.

 

Wystarczy posłuchać prawdziwego specjalistę,  bankiera James Mayer de Rothschild’a (zdjęcie po lewej), który zwrócił się  (swego czasu) do jęczących z rozpaczy graczy na giełdzie: „Wasze pieniądze nie zaginęły, móji przyjaciele, zmieniły tylko właściciela.“ (FAZ, 14.4.2001, S. 13) Trafiły do... jego kieszeni!

 

Nadajnikowi-ARD „Kontraste“,  zapytana na ulicy w Berlinie Autochtonka  z urodzenia, skarży się  dnia 5.08.2010r. „My musimy tylko pracować i trzymać gęby na kłódkę“.

Droga pani, -  praca na rzecz importowanych analfabetek jest szczytnym zadaniem.

 

30. lipca 2010 stacja ARD, wyemitowała film o izraelskich lobbystach w USA.  „ Zydowkie lobby. Poszukiwanie śladów w Ameryce. Zydowscy lobbyści  opanowali Wall Street. Kontrolują hollywoodski przemysł filmowy, międzynarodowe media, i kieują amerykańską  polityką na świecie.    … owe sprzysiężenie, żydowskie lobby, istnieje w rzeczywistości. Największym polem gra jest Washington.“

 

Znany hazarski („żydowski“) historyk, Rafael Seligman, nie pominął  zasług i działalności Kanclerza  Hitlera: „Adolf Hitler obiecał „rodzinne ciepło“.....  i słowa dotrzymał !

"Swiat porażony jest strachem” (welt.de, 06.06.07). Od czytania beerdowskich “gazetów” każdy mniej obeznany z tym obowiązującym systemem, może dostać apopleksji.

Film Huberta Seipel’a o Ackermannie konstatuje:

„Polityka znowu siedzi przy bocznym stoliku (Katzentisch), nie decyduje o niczym. To musiała kanclerzyna Merkel przyjąć do wiadomości, podobnie jak jej poprzednicy. Myślała że rządzi, tamczasem jest tylko w rządzie. Przeznaczeniem Swiata kierują inni, ci którzy znają tylko forsę, i tego należy się obawiać

Ackermann zeigt Merkel wo's lang geht. Sie muss an den Katzentisch

I tak, dla przykładu, szef niemieckiego banku (Deutsche Bank)  Józef Ackermann, jeden z tych ponad przeciętnie uzdolninych operatorów bankowych,  operujących na niemieckim finansowym rynku i kierujący „menadżmentem“ tego banku, zbiera w BRD-owskiej ambasadzie w Tel Aviv’je 28. stycznia 2008 laury za opędzlowanie Bundes Republikanów z forsy!

Obama...  jest `zatroskany`, bo w niektórych krajach istnieje nadwyżka produkcyjna . Do nich należą też Chiny i BRD..... (spiegel.de, 31.07.2010).

Wyjaśnienie: „Z importu tanich wyrobów konsumpcyjnych i exportu narodowych skryptów (kwitów dłużnych) żadna super władza się nie wyżywi.“ (SZ.de, 14.08.2010). Wyżywić to nie....ma jeno wystarczyć na zbudowanie tuzinów nowych lotniskowców i trzymanie..... za mordę drogich podskakiwaczy.

„Rząd prezydenta  Baracka Obamy sporą część winy za ten stan rzeczy zwala na Europę. Robert Gibbs: ‚Mówiąc szczerze to Europa zbyt wiele nie zrobiła. I to zahamowało nasz gopodarczy wzrost. (spiegel.de, 31.07.2010) Te 1000 ton patentów  podpie..nych  Niemcom w 1945 pewnikiem się już skończyło.

„Duża część państw-zdechlaków z U.E,. według BILD Zeitunk,  ma żyć z BRD-owskiego   wzrost gospodarczy . To znaczy zmniejszyć własną produkcję na rzecz  owych „niemożebnych“ i gospodarczo wykończonego  USraela.Amisowska vice-szczekaczka, Christoph Stegmans: jest prawidłowo(-) aby pracować na harmonijny wzrost gospodarczy razem (oznacza to w rzeczywistości, że  w USraelu i U.E. będzie się dobrze żyć i walczy z nieuzbrojonymi o „demokrację“, a w BRD pilnie i wadajnie pracować.“ (zmodernizowany text z-tagesschau.de, 15.03.2010)

wiadomości zebrał t.v.r.

 

 

 

rał