VRIL

_________________

VRIL

 

(....) Na początku 1994 zapoznałem pewną starszą Damę z Hamburga, która należała aż do śmierci pana Dönitz'a do jego ścisłego towarzystwa. Admirał Dönitz potwierdził wszystkie krążące opowieści o latających "spodkach", historie związane z Księżycem, jak też  kwestię "pustego wnętrza Ziemi". Do tego towarzystwa należał też pilot latającego "spodka" który pochodził z Böhmen-Mähren, który ale nie latał na konwencjonalnych  aparatach V-7, tylko na VRIL'u- myśliwcu wyposażonym w system Anty-Grawitacyjny i VRIL'owski napęd. Dalszym moim dobrym znajomym jest pewien mężczyzna należący do familii Stauffenberg, który podczas II W.S. był pilotem bojowego samolotu (Kampfflieger). Opowiedział mi on niezmiernie interesującą historię : na wiosnę 1943 musiał  międzylądować w Breslau żeby w jego Arado dokonać wymiany silnika Junker'sa na silnik Heinkel'a. Prace miały trwać całą noc, więc udał się do dużej hali gdzie zebrała się grupa innych pilotów. Jak tam wszedł, nie wierzył własnym oczom. Przed nim stały dwa ogromne Haunebu II. Pozostałe godziny upłynęły na zapoznaniu się z obydwoma sześcio osobowymi załogami które jemu i innym zainteresowanym pilotom objaśniali system napędowy, pokazali obrotowe kopulaste wieżyczki i system uzbrojenia w jakie zostały wyposażone. Na pytanie jak szybko te 'stwory' się poruszają (latają), powiedziano jemu: "w pobliżu Ziemi między 5,000 do  7,000 tyś. km./h, jednak poza ziemską atmosferą lekko ponad 100,000 km./h" .

Następnego poranka miał mieć miejsce lot rozpoznawczy, RAZ DOOKOŁA ZIEMI. Oczywiście, że podczas wschodu słońca zebrała się przed halą kompletna załoga tego MIEJSCA, by popatrzeć jak te 'szajby' startują. Mój znajomy opisał  pracę silników jako : "ciche brzęczenie", a te "spodki",- "trochę  jakby się zataczały kiedy się unosiły, i wcale nie mogłem śledzić ich lotu, bo w mig zniknęły za horyzontem". Po około pięciu godzinach, po okrążeniu Ziemi, wróciły z powrotem. (....)

Autor: XXX

tłum. T.v.R.

 

_________

 

Do powyższego textu załączam  wyprodukowany przez Rosjan  film i wyemitowany przez  rosyjskie stacje TV  parenaście miesiące temu, super produkcja, archiwalne zdjęcia, porażka Amerykanów na Antarktydzie w 1947, komentarze wojskowych i historyków, wersja rosyjska. (http://www.torrentz.com/8ca451d09ee2e9fb368283eae228c0278e70ac5f           369MB,- czas ładowania około 45min. DSL)