Takla Makan

Prezentowany Fotoreportaż opowiada o expedycji która po pustani Takla Makan nigdy (oficjalnie) się nie pętała. W wyprawie tej, poza dwugarbnymi  wielbłódami i Ujgurami, brali udział: Szwajcar-fotograf (53),  dwóch innych Szwajcarów i kierownik-finansista - B. (57). Opowiadano sobie wśród Ujgurów, że była to największa karawana od 100 lat. Podobno nieoficjalnym celem tej tajnej wyprawy było dotarcie do niesplądrowanych grobów, zmumifikowanych północno-europejskich Obywateli, żyjących tam  przed  4.000 tyś. lat. Ten ukryty cel tej wycieczki miałem w zasadzie podać szyfrem. Chinczycy w Wiśle konie jednak jeszcze nie poją,- ale będą. Pustynia Takla Makan z przynależnościami, została oficjalnie, ale bez pytania prawowitach mieszkańców,-Ujgurów, i prawem kaduka (czytaj bezprawnie) w 19 wieku przywłaszczona i przyłączona do przyszłej Chinskiej Republiki Ludowej. Ten dodatek „ludowy“, „ludowa“ czy „demokratyczna“ ma zawsze (i we wszystkich „demokracjach“ na świecie) na celu ukrycie  zakamuflowaną formę stosowanego powszechnie w systemie kapitalistycznej demokracji i ludowej demokracj,- totalnego zamordyzmu w sprywatyzowanych na świecie państwach. Ujgurowie mogą po tej pustyni zasadniczo swobodnie się poruszać. Niszczenie dobrze zachowanych zwłok „białych ludzi“ jest faktem. Zabiera się z grobów rzeczy łatwe do ukrycia, atrakcyjne i łatwe do opędzlowania. Zmumifikowane, 4000 lat stare zwłoki z grobów się wywala i pozostawia na postwę losu.  Po opublikowaniu tych zdjęć (niżej), około roku 1997, władze hinskia zabroniły Białych i dłuższych (wyższych) od siebie (Germanów) wykopywa. Demokracja pełną gębą!

 

 

 

 

Mężczczyzna  o wzroście 185 cm., twarz  pociągła, nos wąski,

włosy-rudo-blond. Opaska, podtrzymująca  szczękę i koszula

są orginalna.Wiek 2000 lat przed nar Chr. Wygląda zdecydowanie germańsko -„słowiańsko”.

Wcisnąć się we wszystkie prawdziwe historyczne zakamarki  nie jest dzisial łatwo,  a ostatnio coraz trudniej, codziennie w w medialnych autostradach  podkładają nogi. Nieregularnie tych dzisieszych błaznów-politykierów oglądam ( muszę się jakoś zabezpieczyć przed wpływem czarnej energią), i codziennie dziękuję Bogom, że wyposażyli mnie w rozum i umieścili we właściwym miejscu.

 

Zachowana  mumia dziewczynki , owinięta w materiał przypominający do

złudzenia szkocką kratę (kiepsko widać). Półszlachetne niebieskie kamienie

na powiekach oznaczają niebieskie oczy. Wzruszające! Dziecko to

pochowane 1000 lat później od tego pana wyżej.Wskazówka na to , że

BIALI nosiciele kultury i postępu byli już w tym rejonie w mniejszści.

 

 

Mumia (2000 p.n.Chr.) kobiety  z Uruczi, włosy blond, pociągła  twarz. Rasa północno- europejska

Część I. t.v.r.

 

„Wycieczka“ po pustyni Takla Makan wkrótce.

__________________________________________

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Amerykańscy bojownicy o „prawa człowieka“ zapijali Indian  pędzonym przez nich bimbrem  na śmierć, strzelali do nich ze swoich gwintówek jak do kaczek  i „rezsiewali“ po Nowym Świecie prądki grużlicy.