NASA się  „poddała”, żadnego zagospodarowania Księżyca nie będzie – ale dlaczego?

Bo na Księżycu trzeba najpierw wylądować!

Andreas von Rétyi

 

(skrót)

Nawet współpracownicy NASA i politycy są zdziwieni  i zmieszani tym co obecnie w USowskiej centrali lotów kosmicznych się dzieje. Oficjalnie  z owych  zaplanowanych i projektowanych założeń, zbudowania  do rok 2020 księżycowej  bazy, - oficjalnie zrezygnowano!! Z drugiej strony, to w dalszym ciągu chcą wylądować na Marsie. Przyczyną tych zmian nie może przecież być  obecny kryzys gospodarczy. Czy nie jest tak, że na Księżycu urzędują już inni, względnie jakaś nieznana cywilizacja założyła na nim swoją bazę? I dlatego Ziemianie nie są na Księżycu pożądanym elementem? Przyczyna nr. 2: podczas owych dotychczasowych „Księżycowych lądowań”, musi przecie na nim leżeć mnóstwo pozostawionego szrotu i różnego innego badziewia. Podczas prawdziwego lądowania ten szwindel natychmiast by się jednak wydał (….). Żaden produkt „Made in USA” byłby nie do znalezienia. I to jest trudne do zatuszowania. I jak ten tekst w Dee zaznacza, późniejsze wykonane przez NASA zdjęcia zostały profesjonalnie sfałszowane – albo rzeczywiście bywało się na Księżycu i pożegnano się tymi słowami: Good ByeYankee – nie przychodźcie nigdy więcaj.

 

 

Żadne stanowisko  na Księżycu w najbliższej przyszłości nie będzie  założone,- oświadczył niedawno chwilowy szef  NASA, Chris Scolese. Ale załogowe loty (Misje) do odległych celów w Systemie Słonecznym,  mają z założenia zostać przeprowadzane. Na przykład na Mars’a i bliskich Ziemi  Asteroidów. Jeno z tym Księżycem niespodziewanie nie wychodzi. Przy czym istniała już zapowiedź  NASA, że do roku 2020 wyśle się na Księżyc astronautów aby zbudować tam  trwałą Bazę. Dotychczasowy szef  NASA, Mike Griffin, twardo przy tych planach obstawał.

Teraz jednak nastąpiła wyraźna zmiana kursu, i to mimo tego iż Scalese tymczasowo włada ową NASA, mianowicie do czasu aż prezydent Obama wyznaczy nowego szefa. Owy chwilowy szef  jest często zarzucany pytaniami w rodzaju: czy NASA na Księżycu w dalszym ciągu zamierza lądować ?  Jednak żadnej konkretnej odpowiedzi nikt się nie doczekał (…..).

Wizja z penetrowania kosmosu nie polega na tym, jak za czasów Apollo, aby dotrzeć na Księżyc, lecz na tym by w kosmosie się poruszać, dotrzeć na Mars i inne miejsca,- tak Scalese (….).

Dla tych którzy interesują się zdjęciami drugiej strony Księżycy, wykonanymi przez  NASA, oraz istniejącymi na nich Bazami,- „Good News”! Książka ta "We Discovered Alien Bases On The Moon", Fred’a Steckling’a, zawiera 125 fantastycznych zdjęć  wykonanych przez NASA! Pierwsze wydanie tej książki miało miejsce w 1981. Na zdjęciach tych widać wyraźnie budowle, wegetacją (rośliny), międzyplanetarne pojazdy, chmury i jeziora. Kto te zdjęcia widział, i ciągle jeszcze nie wierzy w Księżycową atmosferę, oraz pobudowane tam osiedla, temu nie można już faktycznie pomóc. Jeśli na drugiej stronie Księżyca istnieje atmosfer ze zbiornikami woda, i roślinna wegetacja, muszą istnieć chmury, które te fakty potwierdzają. Dwa zdjęcia pokazują formacje chmur, które po drugim okrążeniu Orbit zmieniły swoje położenie. 8 takich formacji (numerowanych) zmieniły swoje położenie. Zmiany te są bardzo wyraźnie widoczne (….).Wtorek, 05.05.2009

 

***************************

 

 

 

************************

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

t.v.r.