Libyen: Das Chaos ist kein Überraschung – Adrian Salbuchi

 

Libia: Ten chaos to żadna niespodzianka

 

von Adrian Salbuchi
am 17. Januar 2012

 

W trakcie całej minionej historii, militarne napady na suwerenne państwa doprowadzały zawsze do śmierci, zniszczeń, chaosu i praktycznie po inwazji nigdy się nie kończą. Przyjrzyjcie się dokłanie Iranowi, Afganistanowi, Palestynie, Wietnamowi, Północnej Irlandii – albo działaniom 2 W. S. i Zimnej Wojnie. Dlaczego więc my być w Libii inaczej? Zachodnie media ( a więc, demokratyczne chłopaczki na posyłki co to tak bla, bla, blabujają.. t.v.r.) są dzisiaj „przerażeni“ tymi niekończącymi się strzelaninami między różnymi frakcjami. Reuter informuje „o nieustannych potyczkach między samymi „rywalizującymi” i libijskimi milicjantami, co doprowadiło (ostatnio) do śmierci 2 osób i 16 rannych, między walczącymi ze sobą uzbrojonymi ugrupowaniami, które wzbraniają się oddać swój „Schießeisen“. Na co „zachód“ liczy? Suwerenne państwo – Libia - zostało zaatakowane i przez  natowską armię bombami przeorane pod fałszywym pretekstym (wymysłami) i obłudną UN-rezolucją, co doprowadziło do śmierci dziesiątek tysięcy cywilów, poraniło i okaleczyło dzieci i dorosłych, zniszczenia mieszkań i infrastruktury. Kraj został splądrowany i pogrążony w głębokim chaosie, jego przywództwo, dzieci i wnuków zamordowano, co doprowadziło usuwską minister, Hillary Clinton  do serdecznego śmiechu .  Przypomina to (mordowanie w Libii) do złudzenia owe ośmioletnie „oswobodznia z ucisku“ Irakijczyków, gdzie do dzisiajszego dnia  panuje  chaos i mordowanie.... przypomina to do złudzenia Afganitan... przypomina to 60 - sięcioletnie codzienne mordowanie Palestyńczyków, przypomina mordowanie przed 20 toma laty Serbów i dziesięcioleciami Wietnamczyków, mordowanie i „oswobodzenie”, przez Amisowską soldateskę dzieciaków polanych napalmem........ oraz „zapomniany“ już napad na Koreainczyków

 

 

Czy Zachód znowu coś spierdolił ?! Nie wierzę.

Owi boys i girls, którzy to geopolityczne planowanie w Council on Foreign Relations, w

American Enterprise Institute  ( gigantyczne israelskie Lobby) robili, mają wystarczające doświdczenie, aby nie potykać się ciągle o te same kamienie. Czy to oznaczy, że Libia została zniszczona umyślnie ? Naturalnie, zrobili to. Te codzienne zdjęcia, które do nas docierały prawie przez cały rok, pokazując owe piekło które (oswobodziciele) z Libii zrobiono, tą „Arabską Wiosnę” z uzbrojonymi po zęby przez nato & co „powstańcami”......sterowanymi przez cia, mi6, mossad i natto... Mam na myśli: popatrzcie  co oni teraz w Iranie wyprawiają, nie mają żadnych skrupułów, i oficjalnie przyznają, że latają po ulicych Teheranu i  naukowców oraz cywilów „uspokajają“ a urządzenia i fabryki „wysadzają.“ Czy może ktoś podać bardziej wymowny przykład dla państwowych subwencj przeznaczonych do finansowania teroru i mordowani, jak ten? Oficjalnie i przez  nich samych – USa i Anglii? Nie, nie. Zniszczenie Libii i innych „Schurkenstaaten“ służyło i służy  prawdziwemu celowi, owej globalnej i niewabieralnej, samozwańczej  elyty,- jedynowładztwo!! Bo ona (ELYTA) jest nosicielką owego posłania, bogatego w słowa ostrzeżenia i gróźb docierających do każdego zakontka tego Swiata, to znaczy: „To co zrobiliśmy z Libią, możemy pewtórzyć w każdym cholernym kraju, jeśli będziemy mieli na to ochotę!“ – „Albo jesteście z nami albo przeciwko nam“, tak brzmi przesłanie 9/11 doktryny Baby Bush’a.... Pakistan, Boliwia......!! Oczywiście,  ta przestrzeń między groźbą a działaniem się skraca, stoi w odwrotnej proporcji do oddalenia i leży między owymi „Schurkenststaaten“ a Chinami i Rosją....

W moim artykule z 30. November 2011 dla Russia Todey „2012: Das Jahr der Weltregierung“, opisałem 12 „Auslöser“ (w dawniejszym znaczeniu PRL-u - wyzwalacz z niemieckiego ucisku ;-) - t.v.r.) które (wyzwalacze) zostaną przez USA, UK i EU użyte, to jest, ową Globalną „Machtelite“, aby nas owym GLOBALNYM  WŁADZTWEM (w klarownym znaczeniu,- zamordyzmem,t.v.r.) „uszczęśliwić“.

„Wyzwalacz” nr. 10 dotyczy „Napady na Schurkenstaaten“. Jak Państwo widzą, istnieją gotowe wzory, jak się wie gdzie należ szukać. Na przykład: Gaddafiego Libya oraz Iran, Syria, Venezuela i sporo muzułmańskich krajów, mają Centralne Banki, które faktycznie są niezależne, ale nie dotyczy to własnych rządów jak , Harvard i CFR i Jajogłowi chcą, jeno niezależni od  IWF, Goldman Sachsa, CitiCorp i tego Rothschild-Rockefeller’a pasożytniczego oprocentowania  oraz globalnej bankowej kabale.

Kolejny przykład? Gaddafi chciał ten Gold-Dinar (prawdziwą złotą forsę  w miejsce tych cieńkich papierków jak  dolar i euro) wprowadzić, aby  libijską naftą handlować ( Libia   zajmuje dziewiąte miejsce na świecie w rezerwach ropy i największe w Afryce),  oraz – a dlaczego by nie? – również tą afrykańską i z Bliskiego Wschodu.... Oznaczało by to bezpośredni atak na USowską dolarową hegemonię w handlu olejem.

Gaddafi mógłby posłaś ich do diabła: W ostatnich 12 latach przed jego ZAMORDOWANIEM, zajęty był usatysfakcjonowywaniem USA, UK, Włochów i EU.

Dlatego, między innymi, istnieje w mediach cała fura jego zdjęć jak ściska go  Bush, Blair, król Juan Carlos, Sarkozy, Rodriguez Zapatero, Cameron, Brown, Obama, Chirec..... I my mamy nawet zdjęcie, jak Silvio Berlusconi całuje Gaddafi’ego w ...rękę!! (Im September 2010 auf Video!).

 

Libyen vorher nachher Libyen: Das große Morden – Berichte aus dem verschwiegenen Krieg

 

Libia była najlepiej prowadzonym i urządzonym państwem w Afryce. Ten przykła kolidował z demokratycznym wzorcem wprowadzanego obecnie, zachodniego neokolonializmy. Dlatego prawie cały Kraj wygląda jak na zamieszczonym wyżej zdjęciu. Niżej, urywek Gaddafi’ego pożegnalnego listu: „Nun stehen wir unter der Attacke der größten Macht (potęgą )der Militärgeschichte; mein kleiner afrikanischer Sohn, Obama, will mich töten, unserem Land die Freiheit wegnehmen, uns unsere kostenlosen Wohnungen, unsere kostenlose medizinische Versorgung, unsere kostenlosen Schulen, unser kostenloses Essen wegnehmen und sie durch Diebstahl in amerikanischem Stil, genannt „Kapitalismus“ ersetzen – aber wir alle in der Dritten Welt wissen, was dies bedeutet; es bedeutet, multinationale Firmen beherrschen die Länder, beherrschen die Welt, und die Völker leiden; und so gibt es für mich keine Alternative ...“

Col. Mu’ammar Gadaffi, 5.4.2011


http://www.neueordnung.org/2011/04/17/gadaffi-unabhangig-und-unzensiert/

 

A więc: Dziewięć lekcji z Libii

1 Nie wierzcie zachodnim mocarstwom, a szczególnieUSA,UK, Fransi, Italjańcom i Izraelowi.

2. Nie zostawajcie zbyt długo u władzy. Szczególnie wówczas, gdy macie inteligentnego i zdolnego następcę jak Saif’a Gaddafi’ego. To powinien papa zrobić 5 lat temu.

3. Nie ufajcie zachodnim władcom....

4.Nie zostawajcie samotni. Postarajcie się o dobrych koalicantów: Rosję, Chiny, -  dla przykładu (zapytajcie Iran,  który to doskonale zrozumieł).

5. Uważajcie na ogólnie znane zachodnie organizace terorystaczne jak......

6. Nie ufajcie zachodnim władcom....

7. Nie dopuszczajcie „zachodnie media“ do głosu, czytajcie  Rosyjskie, Chinskie, Irańskie i Ameryki Lacinskiej, one są z dnia na dzień  silniejsze i pierwszorzędnie redagowane w waszych językach.

8. Nie ufajcie zachodnim władcom....

9. I na końcu: nie ufajcie zachodnim  mediom i ich wydawcom.

 

Tłum. i fotka t.v.r.