Kryształowa czaszka H.Himmler’a.

Redakcja KOPP donosi

04.03.2011

Sensacyjne znalezisko w BRD. Jak wyjawia miesięcznik Mysteries  nr.2/2011, w Bawarii pojawiła się niedawno nieznana do tej pory  kryształowa czaszka  SS-Führer’a  Heinrich’a Himmler’a. z jego prywatnych zbiorów.

 http://info.kopp-verlag.de/neue-weltbilder/neue-wissenschaften/redaktion/kristallschaedel-von-ss-himmler-in-bayern-entdeckt-.html

To odkryte wspaniałe dzieło sztuki o wadze 9,2 kg. , „znalezione” razem z 3 stronicową, super utajnioną  listą depozytów z Reichssicherheitshauptamt’u SS z kwietnia 1945.

Na  zażółconych orginalnych  dokumentach  z Południowej Ameryki, obok Kryształowej Czaszki  Himmlera, znajdują się również na liście dzieła sztuki jak, dla przykładu, >Zentralbild des Altars von Genf<, zaginiona egipska drobnica, ale też tajne dokumenty niemieckiego „Ufoexperta”, Generała Hans’a Kammler’a, który krótko przed zakończeniem wojny, razem z grupą specjalistów i międzyplanetarnymi pojazdami, „zaginął” bez wieści.

Nawet ten sławny złoty kocioł z Chiemsee, „znaleziony” w Bawarii w 2001 r. wypłynął na powierzchnię.  Został on później w tajemnicy przez bawarskie ministerstwo finansów za 160.000 Euro opchnięty, jako „Nienazistowski wartościowy przedmiot”, monachijskiemu prawnikowi, Herbertowi Scholz`owi.  Kocioł ten wymieniony był również w tej  Nazistowskiej Liście, podobnie jak osobiste skrzynie (orginalnie Schatzkisten) należące do Kanclerzy Adolf,a Hitler,a.

http://www.spiegel.de/panorama/0,1518,208442,00.html

Dodać do tej historii należy wypowiedź wydawcy Mysteries, Luc’a Bürgin’a, który poza  tą Kryształową Czaszką, trzymał też osobiście w rękach odpowiednie dokumenty, które mógł też poddać expertyzie: >Jażeli te zażółcone SS-pergaminy , mimo pewnego sceptycyzmu, są prawdziwe-a wszystko na to w tym momencie  wskazuje-,  to mamy do czynienia z najbardziej emocjonalną listą, która  wszystkie powojenne wydarzenia przetrwała.< 

 

Spisał i skrócił t.v.r.