Prawdziwy powód bombardowania Libii.

 

 

Demonizowanie Gaddafi’ego w skurwionej zachodniej prasie (Pressehurerei) postępuje według klasycznego i ustalonego modelu: „ździebko prawdy wymieszanej z całą kupą klasycznych już ‚demokratycznych’ łgarst“. A więc, rozpoznanie „Libijskich rewlucjonistów“ nie nastręcza żadnych trudności. Po tym,  jak Rosja zachodnią prasę oskarżyła o kłamstwa, nie jest trudno rozpoznać, że ta „Libijska rewolucja“ została w całości  i na rozkaz , przez klasycznych już Podpalaczy Swiata, zainicjowana w Londynie.

Te „zamrożone“zagranicą miliardy, które rzekomo znajdują się w prywatnej kieszeni Gaddafi’ego, są pieniędzmi libijskiego narodu. I do tej forsy chcą się na grandę dorwać znani ogólnie  (z nazwiska) Globaliści z Mannhatan’u i Londynu. Noo.. a gdzie wyląduje 70 miliardów, należące rzekomo do Mubarak’a ? A w niedalokiej przyszłości te do Arabii Saudyjskiej , Bahrainu i Kuwejtu ? Z pewnością nie w ręlach tych narodów. Bardziej lukratywne są naturalnie owe podziemne złoża ropy tego kraju, które niedługo kontrolowane będą przez  „Londyńskie City“. Gaddafi jest (albo był) najważniejszą osobą w Północnej Afryce, dlatego, że doprowadził swój Kraj na szczyt afrykańskiego Kontynentu i dochody z nafty nie wydawał na pałace, jachty i chmary luxusowych aut, lecz lokował w swój kraj. To nie jest jednak wszystko: Ten „wariat“ Gaddafi w 1980 wysunoł  projekt zbudowania dla  Libia, Egiptu, Sudanu i i Tszadu, zbiorników wodnych i rurociągów. Ten projekt jest prawie na ukończeniu. Jest jednak niezmiernie niebezpiecznie tak ogromne przedsięwzięcie doprowadzić do końca, bez żadnego Centa wkładu „Swiatowego Banku“ i IWF, który miał by ten potencjał by zaopatrzyć całą Północną Afrykę w wodę i zamienić ten obszar w kwitnące ogrody, plantacje owoców i warzyw. Ale właśnie zrealizowanie tych planów jest sprzeczne z celami „Londoner City“ i dyktatury światowych  koncernów. 1. września 2010 mogła by  większa część projekto, po 30 latach  planowania i budowania, zostać oddana do użytku. To jest, 5 miesięcy przed rozpoczęciem  tych „niepokojów“, a więc nim ten gigantyczny projekt w dosłownym tego słowa znaczeniu, mógłby w pełni zaowocować.

 

Na południu Libii istnieją cztery duże rezerwuary wodne (Kufra, Sirt, Morzuk i Hamada) w których znajduje się 35.000 kubikkilometrów(!) wody. Żeby wyrobić sobie pewien obraz tego wodnego rezerwuaru, to za przykład może służyć powierzchnia koloni BRD o głębokości quasi 100  metrów! Podpierdolenie Libii tego, nie do wyczerpania, rezerwuaru z wodą, jest dla tych Globalistów, co to nigdy nie orzą, nie sieją jeno „monopolizują“ to co nigdy nie wyprodukowli czy zbudowali własnymi rękami, interes stulecia (Weltwassergeschäft). O wiele ważniejszy niż ten „interes“ z ropą! Jeden metr kubiczny extremalnie czystej wody (nieobciążony żadnymi globalistycznymi podadkami i chemikaliami) kosztował  by 0.35 CENTÓW. Zakładając, że ostateczna cena za 1 metr kubiczny wynosiła by  2 (dwa) Euro, to wartość tego, nie do oszacowania, wodnego rezerwuaru z pitną wodą, wynosiła by 58 Biljonów (58.000.000.000.000.-) Euro! Po ukończeniu tego projekt , doprowadtiła by Libia w Pónocnej Afryce do prawdziwej „zielonej rewplucji“. Przede wsztystkim jednak oswobodziła by się Libia i Północna Afryka  z pazurów  IWF . Własna produkcja żywności i własne zaopatrzenie? Dla Banksterów i Koncernowców z Londynu z pełnymi gaciami, wyrażny sygnał do oswobodzenia Libijczyków z ucisku. (......)

 

 

20 marca 2009 można było w „Maghreb-Nachrichten“ przeczytać:

Libijscy oficerowie po raz pierwszy prezentowali na 5 z kolei Swiatowym Forum  Wody w Istambule, projekt zaopatrzenia Afryki w wodę, który kosztować ma  33 Miliardy dolarów. Przedsięwzięcie to uznano  za 8 Cud Swiata . Przewiduje on zbudowanie sztucznego kanału, aby zaopatrzyć mieszkańc Południowej Libii w wodę pitną. Prace nad realizacją tego projektem trwaję już od 1980 roku, nadzorowane osobiście przes  Muammar’a

Gaddafi’ego. 2/3 tego olbrzymiego przedsięwzięcia jest gotowe. Chodzi o 4.000 km. podziemnych rur przesyłowych przez Sacharę, dostarczającą wodę na Północy tego kraju Odpowiedzialny  za ten projekt, Fawzi al Sharief Saeid, wyjaśnia: Wody, według wyliczeń, starczy na 4.860 lat, jeżeli korzystające z tego projektu Państwa: Libia, Sudan, Tscat i Egipt będą korzystać z niego rozsądnie.

Słyszeliście państwo, lub czytaliście o tym potężnym przedsięwzięciu w waszej codziennej gazecie ? Dlaczego, na tak zwanym zachodzie, nic o tym nie słychać? Podczas uroczystości otwarcia Gaddafi powiedział: Ten ogromny projekt „jest naszą odpowiedzią na amerykańskie zarzuty srozpowszechniania terroryzmu.

Zródła

www.politaia.org/kriege/die-libysche-revolution-und-die-gigantischen-libyschenwasserreserven- politaia-org

 

http://www.water-technology.net/projects/gmr/

 

http://de.wikipedia.org/wiki/Jonglei-Kanal

 

http://poorrichards-blog.blogspot.com/2011/03/virtually-unknown-in-west-libyaswater.

 

html#comments

 

http://american_almanac.tripod.com/libya.htm

 

http://www.africanbirdclub.org/countries/Libya/geography.html

 

http://www.goumbook.com/tag/libya/

 

Komentarz sobie oczczędzę. 80%  Europejczyków jest za powieszeniem Gaddafi’ego na suchej gałęzi. Jenteligenci też chcą zamordowa Gaddafi’ego.

 

Tekst: XXX – przepisał, przetłumaczył i ździebko dopisał - t.v.r.