Bin Laden troryzuje w Raju?

 

Ten człowiek który już na ziemi grandził i ludziom nie dawał spokoju, jest teraz, powołujęc się na zaufane źródeł z Watykanu, poszukiwany za stosowanie teroru w całym  Raju. Ten świeżo zabity Osama bin Laden, były szef AL-Kaida, miał już po tym, jak transportowali jego na tamtą stroną, na US- Shuttlewolke (Amisowska chmura ze wszechświata), niesamowicie rozrabiać i potrząsać dynamitem, w trakcie czego conajmniej 6 aniołów zostało rannych, których imiona podano do ogólnej wiadomości: Eva Braun, Marylin Monroe, Diana Spencer, Benozir Butto, Janis Juplin I Maria Kaczyńska.

Ledwo co w raju wylądował, doprowadził z mety agresywny Osama umyślnie do kłótni z prominentnymi mieszkańcami raju: Saddam Hussein, Dodi Al Fayed, Josef Stalin, Andreas Bader i innami.... (......). W tej kłótni chodzi prawdopodobnie  o długi, względnie nie zapłaconą forsę za ochronę z wcześniejszego życia. Kto jest zadłóżony do tej pory nie wyjaśniono. Pozaziemskie tajne służby natychmiast podjeły intensywne poszukiwania za bin Ladenem. Przypuszczalnie znalazł schronienie w górskich rejonach raju , niedaleko jaskini Rasputina.

Ledwo co został ten najniebezpieczniejszy na świecie szef exterorystów z listy  skreślony, stoi znowu w niebie jako „Most wanted” na pierwszym miejscu. Tam jest mianowicie inaczej jak  na naszej Ziemi, już każdy akt przemocy w przeważających przypadkach, grozi wyexmitowaniem delikwenta do piekła,- to znaczy spowrotem na Ziemię.  Jeśli ci tajniacy w Niebie nie są tak beznadziejnie głupi jak ich koledzy na Ziemi, którzy szukali bin Ladena 10 lat, to niedługo odeślą  jego spowrotem i wkrótce znajdzie sę znowu między nami.

Z  pewnością  ma Bin Laden już opracowany plan w jaki sposąb  może  załatwić tego faceta, który wydał ten rozkaz, żeby jego, jak gołębia, w Pakistanie odstrzeliś (......).  Ale pewnikiem  ma on sporo ludzi którzy z jego powrotu wielce się ucieszą. Są to przede wszystkim przedstawiciele biznesu, producenci broni w pełnym asortymencie i tak zwane „organy (nie)bezpieczeństwa”. I gdyby szło według nich,  to może Bin Laden odziany jeno w skarpetki, ten Swiat terroryzować, bo przeciesz w terrorystycznych interesach z bronią nie można mieć żadnych skrupułów ......

(......)

 

PolskawebN

 

tłum. t.v.r.